Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Piękna suknia ślubna - ale czegoś jeszcze brakuje?

2009-01-05 11:23:00

Piękna suknia ślubna - ale czegoś jeszcze brakuje?
autorem artykułu jest Krzysztof Bentol

Bolerko, welon, rękawiczki, bukiecik kwiatów, buty ślubne, to wszystko stanowi uzupełnienie do sukni ślubnej i do tego jak będzie wyglądała Panna młoda przed ołtarzem. Każda Panna młoda powinna to wiedzieć że bez dobrze dobranych dodatków całość naszej kreacji ślubnej nie może się obejść. Wszystkie te dodatki powinny być stosownie dobrane do fasonu naszej sukni ślubnej, to one będą decydowały o tym czy nasza tak droga kreacja będzie wyglądała wspaniale. Tak jak poświęcaliśmy wiele czasu na dobranie sukni ślubnej do naszej figury i urody tak samo trzeba poświęcić wiele uwagi na dobór odpowiednich dodatków ślubnych. Źle dobrane mogą przecież zniszczyć nam ten wyjątkowy dzień naszego życia i cały efekt przygotowań.


Pierwszym dodatkiem nad którym powinna zastanowić się Panna młoda są buty ślubne które są najważniejszym elementem całego stroju. Buty powinny być dobrane kolorystycznie i fasonowo do naszej sukni ślubnej. Wygodne zagwarantują nam dobre samopoczucie i zabawę.
Ale jak dobrać odpowiednie buty? Jeśli suknia Panny młodej jest biała to tak samo
buty ślubne powinny być nie tylko z wierzchu białe ale też podeszwa jak i obcas powinny być białe. Najczęściej Pany młode popełniają błąd dobierając do sukni ślubnej buty białe ale z beżową podeszwą. Ponieważ same nie wiedzą jak takie złe dobranie butów niszczy efekt pięknego stroju a przecież w tym dniu nikt im nie powie że buty miały źle dobrane, niechcąc im robić przykrości.
Następną sprawą jest materiał z którego buty są zrobione. A przecież ślub i wesele trwają dość długo i to Panna młoda ma ubrane buty, dlatego tak ważne jest dobranie obuwia z dobrego surowca, który nie dość ze będzie wytrzymały na szaleństwa weselne to także musi być wygodny i elegancki a przy tym nie powoduje pocenia stóp.
Niezwykle pięknie wyglądają buciki z tak zwanego kawioru które pasują gdy suknia posiada jakąkolwiek koronkę na sobie lub koraliki. Musimy pamiętać aby przy wyborze butów ślubnych wybrać takie które mają cały środek z naturalnej skóry, ponieważ takie buty nie będą nas ani obcierać ani powodować że stopa nam się spoci.
W zależności od pory roku na naszą uroczystość możemy założyć różne fasony butów ślubnych od pięknych i subtelnych sandałków w lecie po klasyczne czółenka a kończąc na ślubnych koronkowych kozaczkach w zimie. Duży wybór jest też w wysokościach obcasów, wiele tych samych modeli butów ślubnych można kupić na różnych wysokościach szpilek od 2 cm do 10cm, ważne jest aby dobrać wysokość obcasa do umiejętności chodzenia w butach.
Dobrze aby Panna młoda kupiła wcześniej buty i w miarę możliwości je rozchodziła przed ślubem, bo przecież buty powinny być dopasowane jak rękawiczki .
Mając na uwadze wygląd Pany młodej pamiętać trzeba jak ważne są dodatki ślubne bez których cały efekt pięknej ślubnej atmosfery nie może się obbyć

--


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

ślub w wielkiej brytaniiOprócz tego możesz także dołączyć do klanu "Ślub" w którym są osoby, związane z tym tematem. Zobacz stronę klanu: infolinia.org/klany/slub

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 13)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn