english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Inne porady weselne zespołu

2009-01-02 20:52:46
Inne porady weselne duetu wokalnego Baba Jaga
autorem artykułu jest Jarosław Chmielecki

Małe porady

Diabeł tkwi w szczegółach jak mówi przysłowie. Para młoda i zespół muzyczny muszą współpracować, aby wesele było udane w każdym calu. Poniżej będziemy zamieszczać drobne porady i spostrzeżenia, których nie zamieściliśmy w innych artykułach.1.Jeśli sami rozsadzacie gości przy stołach, układając karteczki z imionami i nazwiskami weselników, postarajcie się, aby ludzie starsi siedzieli jak najdalej od kolumn nagłośnieniowych. Im ciężej jest, niż młodym ludziom, wytrzymać hałas. Niekiedy też nie słyszą już dobrze i muzyka dobiegająca z głośników może uniemożliwić im rozmowę. Niestety, jeśli nie ma karteczek, to zazwyczaj młodzi, jako sprawniejsi, zajmują sobie te „lepsze” miejsca za stołami, a starsi muszą cierpieć.

2.Zwróćcie kucharkom uwagę, aby obiad i inne ciepłe posiłki podawano zespołowi w miarę możliwości na początku ich roznoszenia. Zespół na wesele powinien by gotowy do dalszego bawienia gości, jak tylko Ci zjedzą. Jeśli posiłek dla zespołu zostaje podany na końcu, to Wasi goście mogą zdążyć zjeść przed nimi

3. Bawcie się. Zwłaszcza jeżeli Wasza rodzina nie jest do tego skora. Jesteście w tym dniu najważniejszymi osobami. Wasi goście sami będą się chętniej bawić, gdy zobaczą jak wspaniale i wesoło wywijacie w rytm muzyki zespołu na wesele. Jeśli para młoda siedzi ciągle za stołem to i goście siedzą i "raczą się". Jeśli Wy animujecie razem z zespołem zabawę, to inni także chętniej tańczą.
Pozdrawiamy
Duet wokalny Baba Jaga
www.dwbabajaga.pl

www.artelis.pl


--


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

ślub w wielkiej brytaniiOprócz tego możesz także dołączyć do klanu "Ślub" w którym są osoby, związane z tym tematem. Zobacz stronę klanu: infolinia.org/klany/slub

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 14)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn