english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Odwiecznie nurtujący dylemat

2009-01-02 20:39:44

Odwiecznie nurtujący dylemat
autorem artykułu jest Łukasz Stanios

Lista prezentów ślubnych, które można podarować jest długa, często jednak przeszkodą jest cena takiego prezentu, gdyż nie każdego z nas stać na drogi upominek ślubny. I tu lista niestety się kurczy, jednak każdemu z nas zależy na tym aby pamiątka ślubna podobała się Parze Młodej była oryginalna jak i zarówno praktyczna. Chcemy również aby służyła ona nowożeńcom przez lata.

Podczas poszukiwania prezentu warto skorzystać z Internetu, który jest nieocenioną skarbnicą wiedzy, możemy tam znaleźć dużo wskazówek gdzie, jak i czym się kierować podczas poszukiwań upominku ślubnego. Oryginalny pomysł na prezent podsunąć może strona ślubna, gdzie znaleźć można wiele ciekawych wskazówek nie tylko odnośnie upominków. Można zajrzeć również na forum gdzie internauci, którzy wcześniej spotykali się już z tym problemem chętnie udzielają podpowiedzi. Istnieją również sklepy internetowe, które sugerują co zakupić aby pamiątka ślubna była funkcjonalna i sprawiła radość nowożeńcom.


Najpopularniejszy prezent ślubny, jaki goście wybierają, to koperta z pieniędzmi, która jest najbardziej neutralnym wyjściem. Nie mamy wtedy obawy, że podarunek może się nie podobać, albo, że Państwo Młodzi dostaną kilka takich samych upominków. Pozostawiamy im wtedy możliwość zagospodarowania podarowanymi pieniędzmi według ich własnego uznania. Jednak i tutaj nie obywa się bez dylematu ile banknotów włożyć do koperty. Wszystko zależy od tego w jakich relacjach pozostajemy z Państwem Młodym, od stopnia pokrewieństwa jak i zasobności naszego portfela. I właściwie niezależnie od tego jakiej wysokości będzie to suma a podarowana od serca i w miarę naszych możliwości, na pewno sprawi radość Parze Młodej, jedyne co mogło by ich rozczarować to puste koperty, które czasem Nowożeńcy dostają od swoich gości.

Często jednak zamiast koperty z pieniędzmi Państwo Młodzi dostają praktyczne prezenty w postaci artykułów gospodarstwa domowego. Jednak trzeba uważać, ponieważ nierzadko zdarza się, że Nowożeńcy dostają kilka żelazek, kompletów sztućców czy mikrofalówek co stawia ich w niezręcznej sytuacji. Bezpiecznie jest skontaktować się z pozostałymi gośćmi i ustalić czy nie zamierzają podarować w prezencie tego samego co my.

Czasami wystarczy tylko trochę pomysłowości i wyobraźni a możemy sprawić wyjątkowy i oryginalny prezent ślubny, niekoniecznie za duże pieniądze. Warto pokusić się na coś czego nowożeńcy nigdy sami by sobie nie zafundowali, a co będzie dla nich pamiątką na całe życie. Jedną z takich rzeczy może być ich własna strona ślubna, w której będą mogli opisać swoje przygotowania, przebieg uroczystości jak i przeżycia, które towarzyszyły im w tym najważniejszym dniu w życiu. Dodatkową niespodzianką dla nich będzie galeria ślubna, w której będą mogli umieścić zdjęcia z przyjęcia weselnego co niewątpliwie pozwoli im zachować te piękne wspomnienia na długo...

Sympatia jaką darzymy Parę Młodą i znajomość ich zainteresowań jest najlepsza wskazówką co do wyboru odpowiedniego prezentu ślubnego a obecnie na rynku jest tak wiele różnorodnych i oryginalnych przedmiotów, jak i miejsc gdzie można je znaleźć, że wybór odpowiedniego upominku nie powinno stanowić większego problemu.


--
www.zachowajwspomnienie.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

ślub w wielkiej brytaniiOprócz tego możesz także dołączyć do klanu "Ślub" w którym są osoby, związane z tym tematem. Zobacz stronę klanu: infolinia.org/klany/slub

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn