Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Ryanair: Zlikwidujemy 4 trasy! Lub nie!

2008-12-30 21:00:05

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tanie linie lotnicze Ryanair zlikwidują aż cztery trasy z Polski w nadchodzącym sezonie letnim 2009 roku. Nie ma ich bowiem w sprzedaży, podczas gdy na inne letnie trasy irlandzkiej linii możemy już kupować bilety. Nie bez znaczenia jest obecna sytuacja gospodarcza i kryzys finansowy na światowych rynkach, jak przebąkuje Daniel de Carvalho, rzecznik europejskiego potentata w tanim lataniu.

Wyszukaliśmy, że w sezonie letnim nie znalazły się w sprzedaży połączenia z Łodzi do Liverpoolu, z Gdańska do Bristolu, a także aż dwie ze Szczecina: do Birmingham i do Bristolu. Bilety lotnicze na te trasy można kupować, jak na razie, tylko do końca zimowego sezonu, czyli do 28 marca 2009 roku.

Oficjalnie przedstawiciele przewoźnika na razie nie potwierdzają naszych tez, ani nie zaprzeczają tym spostrzeżeniom. Twierdzą, że stale monitorują sytuację na naszym rynku lotniczym. – Obecnie rosnąca sieć Ryanair jest cały czas monitorowana w celu zapewnienia europejskich najniższych opłat lotniskowych oraz utrzymania braku opłat paliwowych – powiedział rzecznik de Carvalho. Dodał także, że rejsy te rzeczywiście nie znalazły się w sprzedaży na nadchodzący sezon letni. – Niewykluczone, że połączenia pojawią się jednak w sprzedaży – szybko rozwiał obawy rzecznik irlandzkiej linii. Czyżby zapowiedź kolejnych nacisków przewoźnika na zarządy polskich lotnisk celem wytargowania jak największej ilości ulg i dopłat?

Marcin Jędrzejczak
pasazer.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn