english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Logo: Infolinia.org Zapytaj eksperta mapa galeria czat Forum

Poradnik

Klawiatura dla blondynki

2008-12-24 09:59:18

W sprzedaży pojawiła się klawiatura, która na pierwszy rzut oka wyróżnia się przede wszystkim różowym kolorem. Po bliższym przyjrzeniu okazuje się, że to nie wszystko.

Niektóre z klawiszy zamiast standardowych oznaczeń są opisane słowami. Na przykład na klawiszu Enter widnieje napis „Yes! I want it!” (Tak! Chcę tego!), Control został określony jako „Totally Useless Key” (Całkowicie bezużyteczny klawisz - jak dla kogo...), 

Caps Lock to „Warning! Size XXL letters!" (Uwaga! Litery w rozmiarze XXL!). Jest nawet przycisk o najbardziej chyba znanej nazwie na świecie, czyli ”Any Key” (Dowolny klawisz) oraz specjalne klawisze wpisujące od razu akronimy typu OMG czy ALI. Ponadto klawiatura numeryczna zamiast cyfr jest oznaczona kropkami, tak jak kostki do gry, co akurat chyba nie jest dobrym posunięciem.

Produkt, nazwany przez producenta Keyboard for Blondes (Klawiatura dla blondynek) kosztuje $49. Ciekawe, jak osoby nie potrafiące pisać bezwzrokowo by sobie z nią poradziły :P

 

źródło: homelab.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
Komentarze (0)Dodaj komentarz