english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Pociąg zderzył się z samochodem.

2008-12-19 10:12:16

Pociąg uderzył w pusty samochód po tym jak stoczył się on z góry na linie kolejową w Cheshire blisko North Road w Congleton.

Policja w Cheshire powiedziała, że kilku pasażerów pociągu doznało nieznacznych obrażeń, i nikt nie został poważnie ranny.

Część pociągu na skutek zderzenia została wykolejona, wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani. Zderzenie miało miejsce wczoraj około godziny 18.00

Przedstawiciel kolei w oświadczeniu powiedział: „Uważamy, że wypadek miał miejsce na skutek tego, że ktoś nie zaciągnął hamulca ręcznego w samochodzie, na skutek czego samochód stoczył się z górki, przerwał barierę i dalej stoczył się na torowisko.”

Śledztwo trwa

Na miejscu zdarzenia był także inny pociąg, który kursuje między The Bristol Temple Meads, a Manchester Piccadilly, jednak przypuszcza się, że nie miał on bezpośredniego kontaktu z pozostałościami samochodu.
Z powodu kolizji będą opóźnienia w komunikacji między Stockport a Stoke on Trent, nie bedzie opóźnień na trasie Manchesterem a Londynem.

Pasażerowie podróżujący pociągiem z Manchesteru zostali dowiezieni na miejsce docelowe przez podstawione autobusy. Pasażerowie z feralnego pociągu zostali dowiezieni na stację w Macclesfield skąd mogli już swobodnie dalej podróżować.

Inspektor policji powiedział, że jest za wcześnie na jakiekolwiek spekulacje co do przyczyn wypadku.

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 15)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (1)
eh ten zbieg okoliczności. Że też akurat w tym samym czasie jechał pociąg i spadł samochód.
spam
Poparcie: 0
Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn