english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Polska szkoła w Exeter

2008-12-05 13:28:51

Szkoła rozpoczyna pierwszy semestr nauki w styczniu 2009 roku.
W chwili obecnej aż do dnia 10.01.2009r. trwa nabór uczniów do oddziałów szkolnych i przedszkola. Przewidujemy przekrój wiekowy 4 - 16 lat. 10 stycznia, w ostatnim dniu rekrutacji, odbędzie się zebranie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów naszych przyszłych uczniów. Na zebraniu będą Państwo mogli poznać członków Zarządu i nauczycieli naszej szkoły, którzy będą gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania. W dniu tym zostanie również wybrany Komitet Rodzicielski, którego zadaniem będzie współpraca z Zarządem szkoły.

   Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się dnia 17.01.2009 roku. Będzie to nasze wspólne święto, w którym oprócz uczniów, opiekunów i kadry szkoły weźmie udział grono zaproszonych gości z władzami miasta (i nie tylko) na czele. Wierzymy, że dzień 17 stycznia zapisze się jako wielkie wydarzenie w Kronice naszej szkoły.

   Polska Szkoła Sobotnia w Exeter będzie działała pod patronatem Polskiej Macierzy Szkolnej w Londynie. Będzie nie tylko odskocznią od nie rzadko ciężkiej rzeczywistości naszych pociech w szkole angielskiej, ale ma przede wszystkim na celu umożliwienie kontynuowania nauki języka polskiego (z czytaniem polskich lektur włącznie), a także utrzymania kontaktu z polską kulturą, historią i geografią. Uczniowie naszej szkoły będą również przygotowywani do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej oraz Bierzmowania.

   Zajęcia w szkole odbywać się będą w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00 w budynku:
Montgomery Primary School

Redvers Road, St Thomas
Exeter, EX4 1BS

 

.

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 1)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn