Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Infolinia.org - Dołącz do nas

2008-11-14 15:53:58

Mamy niezmierną przyjemność zaprezentowania naszego nowego systemu. Pracowaliśmy nad nim przez kilka miesięcy, staraliśmy się, aby stworzyć platformę do wymiany informacji nie tylko dla użytkowników z jednego miasta, ale dla wszystkich, którzy korzystają z naszych informacji. W ostatnim okresie intensywnie testowaliśmy stronę, i od czasu do czasu pojawiały się błędy np. na forum, za co serdecznie przepraszamy.

Od dnia dzisiejszego każdy artykuł, który znajduje się w menu można uaktualnić samodzielnie, bez zbędnych emaili do administratora, oprócz tego można samemu napisać artykuł. Wystarczy się zalogować, a w lewej kolumnie nad menu pojawi się link "Napisz artykuł".
Samo wprowadzenie strony nie jest końcem naszych starań, w następnej fazie planujemy zintegrować panel administracyjny dla użytkownika,

aby był łatwiejszy w obsłudze i bardziej przejrzysty. Obsługa wszystkich serwisów tematycznych będzie możliwa z jednego miejsca.

Dodatkowo pracujemy nad kolejnymi serwisami tematycznymi, których uruchomienie planowane jest na przełom lutego i marca 2009 roku.

Wkrótce dołączą do nas kolejne miasta: Londyn, Middlesbrough, Crewe, Norwich, Llanelli.

Jeżeli i ty chciałbyś założyć stronę o swoim mieście, skontaktuj się z nami na [email protected] - nie ponosisz żadnych opłat, jedyne czego wymagamy to wprowadzenia podstawowych informacji o twoim mieście.


Zapraszamy do współpracy!
Infolinia.org

Oceń artykuł
(głosów: 7, suma ocen: 31)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn