Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Polscy emigranci zgwałcili i zabili kolegę

2008-11-13 22:24:24

Dramatyczny przebieg ma proces trzech naszych rodaków na Wyspach Brytyjskich, których oskarżono o zabójstwo swojego kolegi. Prokurator ujawnił szczegóły z ostatnich chwil życia zamordowanego. Wszystko wskazuje na to, że Polacy najpierw poniżali, bili i gwałcili Leszka M. - czytamy na stronie onet.pl.

Internetowe portal , przypomina, że Leszek M. przybył do Nottingham w 2005 roku w poszukiwaniu pracy. Jego ciało znaleziono 19 stycznia tego roku. O zabójstwo oskarżono trzech jego kolegów.

Jak pisze onet.pl, w akcie oskarżenia mowa jest o wielokrotnym biciu i poniżaniu ofiary. Leszek M. miał też zostać zmuszony do seksu z jednym lub dwoma z oskarżonymi. Jeszcze na kilka dni przed śmiercią znajomi widzieli go, jak chodził po mieście z podbitymi oczami.

- Był wykorzystywany seksualnie i traktowany jak worek treningowy, a w końcu w brutalny sposób zamordowany - mówił prokurator.

Oskarżeni mężczyźni mówili z kolei, że to "robota polskiej mafii", ale później, już wprost, nazywając go "ścierwem", przyznali się do pobicia kolegi. Nie przyznają się jednak do zabójstwa - podaje onet.pl.

39-letni mężczyzna zamieszkał ze swoimi przyszłymi oprawcami po rozstaniu ze swoją partnerką. Znajomi twierdzą, że Leszek i jego "przyjaciele" nie rozstawali się z alkoholem.

Oceń artykuł
(głosów: 3, suma ocen: 11)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn