Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Middlesbrough ma nową stronę!

2008-11-13 00:21:05

Witamy na pierwszej profesjonalnej stronie utworzonej specjalnie dla Polaków w Middlesbrough i regionie Teesside!

Middlesbrough - Transporter Bridge

Tutaj znajdziecie aktualne informacje o wydarzeniach w regionie i praktyczne porady.

Zapraszamy do naszych poszczególnych działów tematycznych. W dziale „O mieście” znajdziecie ciekawe informacje o Middlesbrough i okolicznych miastach. Dział „Praca” to praktyczne informacje o obowiązkach i przywilejach pracownika w Wielkiej Brytanii.

W części Sklepy znajdziecie informacje o marketach sprzedających polską żywność. Zakładka „Kościół” dostarczy informacji o wydarzeniach religijnych.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi działami: Mieszkanie, Komunikacja, Służba Zdrowia, Edukacja, Jedzenie, Po pracy, Sport i Różne. Na pewno każdy znajdzie tutaj informacje, których poszukuje, a jeżeli nie to wkrótce je zamieścimy.

Dodatkowo polecamy nowość - dział: „Zapytaj Eksperta”. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i postarają się pomóc.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy w tworzeniu strony tak aby służyła ona nam wszystkim jak najlepiej. Prosimy o dodawanie artykułów, swoich opinii i propozycji na temat funkcjonowania strony pod adresem: 

Z poważaniem

Administrator

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn