Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Szpital

2008-11-11 15:02:54

Czego się spodziewać, kiedy będziesz musiał pójść do szpitala?
Leczenie w szpitalu
  • Doktor lub pielęgniarka wytłumaczą ci, co tobie dolega, zaproponują ci różne opcje leczenia dla twojego stanu oraz korzyści i ryzyko każdego leczenia. Wysłuchają twojej opinii i jeśli zgodzisz się na konkretne leczenie mogą poprosić cię o podpisanie pisemnej zgody na nie.
  • W większości przypadkach będziesz zakwaterowany w pokoju dla pacjentów tej samej płci z dostępem do łazienki.
  • Będąc w szpitalu, personel zadba o twoją dietę w zależności od twoich potrzeb, stanu zdrowia i przekonań religijnych.

Czego spodziewać się, gdy twoje dziecko musi iść do szpitala?

  • Dzieci młodsze będą przybywały na oddziale dziecięcym chyba, że okoliczności na to nie pozwolą.
  • Nastolatki będą przybywały na wydziałach: dziecięcym, dla nastolatków lub dla dorosłych, w zależności od wieku i rozwoju.
  • Będziesz mógł bez obaw zostać z twoim dzieckiem w szpitalu.
  • Twoim dzieckiem będzie się zajmował wykwalifikowany personel medyczny, który również został przeszkolony do pracy z dziećmi.

Pilne skierowania na raka

Jeśli dostałeś skierowanie od lekarza z podejrzeniem o raka specjalista określa czy twój przypadek jest pilny. Jeśli jest, to przed upływem 10 dni roboczych znajdziesz się w szpitalu.

Twoja operacja

Operacja nie powinna zostać anulowana po tym jak już zostałeś zapisany do szpitala, lub też w ten sam dzień operacji. Jeśli jednak operacja zostanie przesunięta, to powinieneś ją mieć w ciągu 28 dni. W wypadku, kiedy nie będzie ona w ogóle możliwa, w ciągu tych 28 dni zostaniesz powiadomiony o dacie następnej operacji.

Wypisywanie ze szpitala

  • W większości przypadków wypisywanie ze szpitala to prosta rutyna i będziesz mógł w stanie wyjść w dzień, który wcześniej został ustalony. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, współpracując z tobą i twoją rodziną, by uniknąć jakichkolwiek opóźnień byś mógł być wypisany na czas.
  • Kiedy będziesz gotowy do opuszczenia szpitala, lekarz lub pielęgniarka udzielą ci porad na temat twojego leczenia i powiedzą ci z kim kontaktować się w razie wypadku.
  • Twój lekarz ogólny będzie poinformowany 24h przed twoim wyjściem ze szpitala.

Od 2001 roku działa wprowadzony przez nas system darmowej opieki domowej dla ludzi w podeszłym wieku, którzy potrzebują pomocy po opuszczeniu szpitala. Przez 6 tygodni opiekować się nimi mają wolontariusze.

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn