Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Promy i tunel

2008-11-11 10:29:22

Jeśli podróżujemy do Wielkiej Brytanii drogą lądową, czyli np. jedziemy własnym samochodem, to wówczas możemy się dostać tylko poprzez przejazd tunelem (Eurotunnel) lub też poprzez przepłynięcie promem.

Ceny przewozów zależą od ilości podróżujących osób, od wielkości samochodu jak również od czasu podróży (latem jest zazwyczaj drożej z uwagi na letni szczyt). Aktualne ceny można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich przewoźników. Kompletną listę przewoźników, jak również i ceny przejazdu przez tunel można znaleźć na dowolnej z poniższych stron internetowych:

  • www.aferry.to

  • www.eurodrive.co.uk

  • www.ferrybooker.com

  • www.cheap-ferry-ticket-finder.co.uk

Po wybraniu trasy przejazdu, przewoźnika (prom lub tunel), liczby pasażerów oraz daty przejazdu zostanie podana cena. Przejazd można zarezerwować przez internet, ale wymagane jest posiadanie karty kredytowej. W przypadku braku karty kredytowej należy udać się do lokalnego biura podróży (np. Orbis), gdzie można dokonać rezerwacji na dowolny prom lub też tunel.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn