english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Don King już zna przyszłość Andrzeja Gołoty

2008-11-10 22:10:24

Czy zobaczymy jeszcze Andrzeja Gołotę w zawodowym ringu? Sam "Andrew" nie mówi nie, końca jego kariery pragnie żona Mariola, a z jej zdaniem nasz bokser z pewnością się liczy. Najwięcej zależy jednak od Dona Kinga. A słynny promotor Gołotę przecież uwielbia.-podaje " Przeglad Sportowy"

Po kontuzji, której "Andrew" doznał w walce z Rayem Austinem, wiele do powiedzenia będą mieli lekarze. Po operacji i rehabilitacji oceniają oni, jak duże jest ryzyko kolejnej kontuzji.

Gołota się zastanawia, Don King już wie. - Jeżeli Andrew będzie chciał boksować, zorganizuję mu walkę - ogłosił promotor.

Mówi się nawet o rewanżu z Austinem, bo tak naprawdę ten piątkowy pojedynek nie pokazał, kto jest lepszy.

Gołocie jak najlepiej życzy Jameel McCline, który podczas gali w Chengdu wygrał na punkty z Mike'em Mollo. McCline swego czasu walczył z Wałujewem, ale przegrał przed czasem, bo w trakcie pojedynku złamał nogę i z ringu został zniesiony na noszach. - Wiem, co czujesz Andrew, bo miałem coś podobnego. Życzę ci żebyś wrócił w takim stylu jak ja - mówił McCline do Gołoty podczas śniadania po gali w Chengdu.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn