english versionenglish version
Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Army cadet force

2008-11-05 07:06:08

Organizacja zajmująca się zrzeszaniem młodych ludzi w wieku 12 – 18,sponsorowana przez Armię. Jest to bardzo popularna i odnosząca sukcesy forma spędzania czasu już od 1860 roku. Posiada ona aż 7.000 nauczycieli i przewodników, zajmujących się ponad 40.000 kadetów w całej Wielkiej Brytanii. Pozwala ona młodym ludziom na zmierzenie się z wyzwaniami, pracą nad własnym charakterem, kształtuje chart ducha i rozwija umiejętności pracy w grupie.

Po ukończeniu 18 lat nie trzeba rozstawać się z tak fascynującym i dostarczającym mocnych wrażeń życiem, stowarzyszenie zaprasza już dorosłych kadetów aby zasilili ich progi jako instruktorzy lub nauczyciele i to nie tylko na terenie UK, gdyż swoje oddziały posiadają również na terenie Niemiec i Kanady.
Spotkania odbywają się raz w tygodniu, istnieje również możliwość wyjazdów weekendowych lub obozów sprawnościowych w czasie wakacji. Kadeci nabywają takich umiejętności jak ,sporty wodne, pierwsza pomoc, strzelectwo, łucznictwo, manewry wojskowe dzienne i nocne, pływanie, sztuka negocjacji i dyplomacji a do tego wszystkiego trenują atletykę, piłkę nożną, ręczną i rugby. Jeśli twoje dorastające dziecko roznosi energia nie pozwól aby spożytkowało ją w niewłaściwy sposób, pokaż mu inne metody spędzania czasu, być może okaże się to strzałem w dziesiątkę.

Exeter, Cadet Training Centre-Dryden Road, poniedziałki i czwartki o godzinie 19.00. Telefon kontaktowy 01884 252342 

Oceń artykuł
(głosów: 1, suma ocen: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.
dodajdo.com
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angryMr. Greennot happyWinkRolling EyesCrying or Very sadEmbarassedRazzLaughingnnnnnnnn