Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Najnowsze:

Od 27 kwietnia br. najnowszy film Patryka Vegi „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” wejdzie do brytyjskiej sieci kinowej Cineworld. Film z udziałem legendarnego agenta J-23 pokażą kina w 14 miastach Wielkiej Brytanii i w Dublinie. „Hans Kloss”, bo taki skrócony tytuł będzie miał film w brytyjskich kinach, to pełen... więcej »
Świętowanie Wielkanocy rozpoczynamy w Wielki Piątek, a kończymy w Poniedziałek. Każdy z nas zna polskie tradycje Świąt Wielkanocnych. Czy wiecie jak obchodzą je Anglicy? Co znajduje się na ich świątecznych stolach? Zapraszamy do dyskusji na forum! Przedstawiamy kilka ciekawostek i propozycji na wielkanocny stół.     więcej »
Karolina Jędrzejczyk jest zadowolona z życia w Szkocji "Przyjechałam do Szkocji w 2006 roku i od tego czasu mieszkam w Sauchie. Przeprowadziłam się z przyjaciółmi i na początku wspólnie wynajmowaliśmy dom. Szkocja to piękny kraj, który jest pełen niesamowitych miejsc i ma ciekawą kulturę. Uwielbiam zwiedzać szkockie zamki i odkrywać... więcej »
"Wszyscy moi przyjaciele oszaleli na punkcie ZAKOPOWER. Każdy kupił ich album!" Nigel Kennedy więcej informacji o konkursie Po nadzwyczaj udanym londyńskim debiucie w 2010 roku, który miał miejsce na  prestiżowej sali Queen Elizabeth Hall w Southbank Centre, ZAKOPOWER obecnie najbardziej popularny zespół na polskiej scenie muzycznej powraca  na Wyspy.  W... więcej »
DRUGI MECZ NA NARODOWYM
DRUGI MECZ NA NARODOWYM

http://www.stadionnarodowy.org.pl

- znalazłeś ciekawą stronę podziel się z innymi nowość!

Waluty
Radio
Pogoda
  • Nasi użytkownicy
  • Klany
POLSKA NOC EDINBURGH

Kategoria: Knajpy i Puby

Liczba członków: 3

Hastings

Kategoria: Miasta i Sąsiedztwa

Liczba członków: 3

Kategoria:

Liczba członków: 0

więcej załóż swój klan
  • Nasze zdjęcia