Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> Zróżnicowanie dochodów jako pewnik sukcesu

Zróżnicowanie dochodów jako pewnik sukcesu

2013-05-02 00:24:42

Osoby posiadające jedno źródło dochodu, często poprzestają na dalszym rozwoju. Skupiając swoją uwagę na rynkowej pozycji swojego biznesu. Chlebodawczy dochód, dzielą przez swoich pracowników, wynajem biura, świadczenia zdrowotne oraz podatek.

Reklama ogólnosieciowa

Inne państwa Europy sięgnęły apogeum bezrobocia, a firmy wciąż upadają. Coraz częściej słyszymy w radio czy w telewizji informację o bankructwach wielkim i małych przedsiębiorstw, dlatego warto już teraz zadbać o swoje bezpieczeństwo, zadając sobie pytanie czy imperium firmy, które stworzyliśmy jest w stanie przetrwać kryzys na rynku pracy w UK? Czy trafiliśmy w odpowiednią niszę? Być może warto zainwestować swoje pieniądze, w dodatkowe źródła dochodu, nie licząc na łut szczęścia jakim jest w dzisiejszych czasach posiadanie jednej firmy?

Krzywa bezrobocia, bije na alarm, prosząc, abyśmy zdywersyfikowali swój zarobkowy fundament.

 

Czym jest dywersyfikacja?

 

Dywersyfikacja to trend, który przez wprowadzenie zróżnicowania działalności zarobkowych, pozwoli na utrzymanie się również upadających firm.

Dzięki, temu prostemu zabiegowi zróżnicowania, możemy zabezpieczyć swoją przyszłość różnymi, niezwiązanymi ze sobą dochodami. Przedsiębiorcy działający na wielu pułapach, powinni pozostać nienaruszeni w świecie kryzysu gospodarczego. Do prowadzenia kilku biznesów jednocześnie nie nadaje się tradycyjne, rzeczywiste źródło utrzymania, najlepszym sposobem będzie wkroczenie w internetowy świat e-biznesu.

 

Dlaczego powinniśmy wybrać e-biznes w procesie dywersyfikacji?

Jeśli decydujemy się na wielobranżowy sposób zarobkowania, powinniśmy zdecydować się na otworzenie firmy, zajmującej się tylko e-biznesem na kilku poziomach. Co pozwala na przewagę internetowego biznesu?

 

  • Podstawową zaletą jest oczywiście brak konretnego miejsca, w którym zamierzamy pracować. Sieć jest wystarczająco duża żeby pomieścić jednego, czy wielu pracowników. Nie ponosimy zatem kosztów związanych z utrzymaniem powierzchni. Jak i zdrowotnych związanych z bezpieczeństwem pracownika.

 

  • Pracownik zatrudniony jest zazwyczaj na podstawie umowy o dzieło lub umowy zleceniu. Musi, więc wykonać dla nas konkretną usługę, często związaną z pełnieniem stanowiska copywritera, grafika, programisty specjalisty SEO. Ludzie pracujący w wirtualny sposób, często konkretnej oferty pracy szukają przez wyszukiwarki, w których warto zamieścić dla nich ogłoszenie.

 

  • Dla osób, czerpiących zyski z kilku źródeł, miejsce pracy jest niezwykle ważne. Dlatego dobrze, jeśli możemy przeanalizować poczynania swoich pracowników, a także rozwój z jednego miejsca pracy, nie tracąc czasu na dojazdy. Jest to także, doskonałe rozwiązanie dla rodzin, młodzi ojcowie czy matki, potrzebują więzi rodzinnych, które może im dawać taki rodzaj pracy. Planując dzień, możemy wspólnie ustalić godziny, a także dni konkretnie wykonywanych zajęć.

 

  • Dywersyfikacja źródeł jest podstawą w przetrwaniu kryzysu gospodarczego, ponieważ najzwyczajniej w świecie go omija. Jeśli jeden kanał dochodu zostanie odłączony, inne pozostają w nienaruszonym stanie.

 

  • Różnicowanie może być podstawą do budowania nowych, niekończących się gałęzi firmy. Posiadając kilka firm pod sobą, nie znajdziemy problemu otwierając kolejną. Z czasem umozliwi nam to zatrudnianie nowych pracowników, by zbudować wielkie przedsiębiorcze imperium, które w niepewnych czasach, może stać na czele rynkowych gigantów.

 


Decyzja jaką, podejmiemy w sprawie biznesu, może mieć wpływ na naszą przyszłość finansową. Dlatego powinniśmy wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Jeśli podejmiemy ryzyko postawienia wszystkiego na jedną kartę, musimy liczyć się z konsekwencjami tego wyboru.

 

Autor:

Marta Organista

http://pl.jobbaloon.com - Wyszukiwarka ofert pracy

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa