Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Leeds [zmień miasto]

Leeds -> Kurs Alfa w Leeds

Kurs Alfa w Leeds

2013-02-09 12:24:36

Po raz kolejny w Leeds organizowany jest Kurs Alfa cieszący się uznaniem wśród wielu Polaków. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 23 lutego o godzinie 17.00 w Polskim Ośrodku Parafialnym w Leeds oraz w niedzielę 24 lutego o 16.30 po mszy w kościele katolickim St.Austin w Wakefield.

 

Reklama ogólnosieciowa

Ale co to jest Kurs Alfa? Alfa jest cyklem dziesięciu spotkań pomagających Ci pogłębić wiarę, jak i znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące życiowe pytania. Cotygodniowe spotkania rozpoczynają się zjedzeniem wspólnej kolacji, wysłuchaniem konferencji, po której jest czas 'małych grupek', gdzie można podzielić się swoimi uwagami co do konferencji. Kurs Alfa jest dla ludzi w każdym wieku, jak i jest całkowicie darmowy.

 Jako, że sama uczestniczyłam na wielu edycjach Alfy, z całą pewnością mogę Ci go polecić i zapewnić, że na pewno nie będziesz żałował. Również każda opinia ludzi, którzy przeszli Alfę jest bardzo pozytywna. Jeden z uczestników po skończeniu Kursu powiedział: „Nie byłem z Bogiem, z Kościołem, tylko sam sobie chciałem poradzić w życiu, nikogo się nie słuchać. W ten sposób okłamywałem samego siebie, wszystkich dookoła, wszystkich znajomych, żonę, rodziców. Teraz jestem tutaj na Alfie dzięki żonie, która tutaj pierwsza znalazła swoje miejsce i jestem na prawdę jej wdzięczny, że mogłem się tutaj znaleźć, poznać Boga. Widzę tutaj tylu wspaniałych ludzi, którzy dążą za Nim i ja chcę tak samo”.

 Również klimat na Alfie jest wart podkreślenia, jako że nikt nie czuje się tu obco, zawsze jest z kim pogadać i podzielić się swoim życiem.Jedna z uczestniczek stwierdziła: „To jest dla mnie niesamowite odkrycie, że będąc z różnych części Polski tworzymy niesamowitą rodzinę, klimat taki, który jest dla mnie po prostu ‘Wow!’. Byłam na niejednych rekolekcjach, wydarzeniach chrześcijańskich i chyba pierwszy raz czuję się tak, jak u siebie”. Kolejna osoba po przebyciu Kursu Alfa powiedziała: „Te rekolekcje już się kończą, ale one będą trwały przez wiele, wiele lat w naszych sercach. (...) Doświadczyłem tu łaski Bożej”. Niesamowitą rzeczą jest fakt, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, coś co mu się będzie podobało. Jedna z uczestniczek stwierdziła, że konferencje były właśnie takim czymś: „Te wszystkie konferencje były takie proste, takie do mnie. Dużo usłyszałam, dużo poczułam”.Dlatego na tej kolejnej edycji Alfy nie może Cię zabraknąć! Przyjdź i zobacz, jak to wygląda, bo „Wiadomo, jak się prowadzi życie samemu, próbuje się, ale łatwo się też zgubić”, dlatego nie zwlekaj! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.talitha.cba.pl.

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
Z przyczyn niezależnych od nas, spotkanie w Wakefield się nie odbędzie, więc zapraszamy do Leeds w sobotę 23 Lutego o godzinie 17.00 w Polskim Ośrodku Katolickim

  • 2013-02-19 13:15
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa