Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Prywatność Księżniczki Kate.

Prywatność Księżniczki Kate.

2012-12-05 03:16:21

 

   Księżniczka Catherine Middleton, żona księcia Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej potocznie zwanego księciem Wiliamem, od samego początku pojawienia się w rodzinie królewskiej wzbudzała sensację w mediach i podziw otoczenia.

 

 

Reklama ogólnosieciowa

Wieści o jej ciąży okrążyły już niemal całą ziemię dostarczając rozrywki i nowych doznań m.in. użytkownikom Internetu. Powstały już projekty wyglądu jej dziecka lub dzieci, bo wróżbici przepowiadają bliźniaki. Bukmacherzy debatują nad imionami dla dziecka przyjmując zakłady. Każda gazeta, radio i telewizja ogłaszają te, jakże ekscytujące wiadomości już od kilku tygodni, kiedy to spekulowano o rzekomej ciąży, zanim para książęca zdecydowała się podać te informacje do wiadomości publicznej.

 

kate middletonkate middleton, fot. prywatność

 

Spektakularny ślub Kate, jej wyszukane, a jednocześnie skromne stroje, jej dystyngowany styl, zachowanie i wygląd łącznie z jej nagim ciałem fotografowanym z ukrycia i obnażonym w tanich gazetach są oceniane na każdym kroku.

Oprócz tego, że z całym swoim urokiem osobistym należy już do rodziny królewskiej, nadal zostanie kobietą, ze wszystkimi radościami i smutkami jej własnego świata.

Osoby publiczne muszą liczyć się z brakiem prywatności, ale każdy zasługuje na jej odrobinę z uszanowaniem człowieczeństwa.

Jaka jest cena za królewskie życie ponad 20 lat temu przekonała się Księżna Diana, matka księcia Wiliama. Na co dzień oceniana, zdawała się być zakłopotaną i nieszczęśliwą kobietą.  Jej losy do dziś budzą emocje i wzruszenie.

Nadmierne zainteresowanie mediów jest zjawiskiem dewastującym życie społeczne, zjawiskiem, które dostarcza niepotrzebnej informacji o czyimś życiu prywatnym kosztem wartości człowieczeństwa i godności.

 

 

 

 

 infolinia.org

 

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa