Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Skarżymy się na NHS

Skarżymy się na NHS

2012-09-07 20:46:50

Oficjalne Centrum Informacji Narodowej Służby Zdrowia podaje, że do marca 2012 r. do biur NHS wpłynęło 162 129 tys. pisemnych zażaleń ze strony pacjentów i ich rodzin. Wzrasta niezadowolenie mieszkańców Wysp, w tym Polaków, służbą zdrowia i aż o 8% więcej zażaleń i skarg niż w poprzednim roku otrzymują obecnie biura NHS.

 

 

W ponad 12 tysiącach listów pacjenci skarżyli się na złe nastawienie personelu do chorych, aż 50 tys. listów dotyczyło ogólnego poziomu hospitalizacji, a w 10 tysięcy skarg dotyczyło niezadowolenia z komunikacji pomiędzy personelem a pacjentami. Zdaniem ministra zdrowia z gabinetu cieni, Andrew Gwynne’a, Narodowa Służba Zdrowia zmierza w złym kierunku, a taka ilość skarg ze strony pacjentów jest tego świetnym potwierdzeniem. Gwynne oskarża przy tym obecny rząd o niekorzystne zmiany w służbie zdrowia, które kosztowały rząd, bagatela, 3 miliardy funtów. W odpowiedzi, członkowie rządu zaznaczają, że tak wysoka ilość skarg jest wynikiem tego, iż po raz pierwszy organizacje NHS przedłożyły oficjalne statystyki. Pozostaje nam tylko pogratulować odwagi cywilnej. 
 
http://polishexpress.polacy.co.uk

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa