Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Spadają ceny nieruchomości

Spadają ceny nieruchomości

2012-08-17 08:16:34

Ceny nieruchomości w Wielkiej Brytanii spadły w ciągu ostatnich 3 lat w ekspresowym tempie. Wszystko też wskazuje na to, że sytuacja ta się utrzyma.

Z opublikowanych przez Nationwide wykresów wynika, że od ostatniego lipca średnia wartość nieruchomości spadła o 2,6%. To największy roczny spadek w cenie od sierpnia 2009 roku. W praktyce oznacza to, że w tym roku średnia wartość domu na Wyspach wynosi 164 389 funtów, czyli o 1 349 funtów mniej niż przed rokiem. Wiadomość ta z pewnością ucieszy planujących zakup domu, lecz nie jest ona tak optymistyczna dla Królestwa. Z opublikowanych badań w zeszłym miesiącu wynika bowiem, że kraj znajduje się w największym i najdłuższym spadku koniunktury w historii. A w dodatku, pojawia się obecnie coraz więcej wątpliwości czy olimpiada mimo pobudzenia gospodarki, nie pogorszy tego problemu. Jak mówi jednak Robert Gardner z Nationwide „sytuacja jest dość stabilna w odniesieniu do tego sektora w innych krajach”.

http://polishexpress.polacy.co.uk

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa