Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Londyn [zmień miasto]

Londyn -> Infolinia.org i wiosenna metamorfoza

Infolinia.org i wiosenna metamorfoza

2012-05-17 12:55:28

Infolinia.orgInfolinia.org

Od wiosny do wiosny, to już 6 lat istnienia Infolinia.org.!

W kwietniu 2006 roku Infolinia.org z poradnika jak żyć i pracować w Wielkiej Brytanii została przekształcona w polonijną sieć miast z wieloma darmowymi serwisami.

Reklama ogólnosieciowa

 

Do tej pory stworzyliśmy ponad 100 stron o miastach w Wielkiej Brytanii, napisaliśmy dla Was setki artykułów informacyjnych i poradnikowych, udostępniliśmy tysiące artykułów z różnych źródeł, wprowadziliśmy mnóstwo interesujących serwisów tematycznych: katalog firm, zapytaj eksperta, randka, wspólna podróż i inne. Mieliśmy przyjemność obejmować patronat medialny podczas ważnych imprez kulturalnych oraz współpracować z wieloma organizacjami, firmami i osobami, które przyczyniły się do rozwoju naszej sieci.

Warto wspomnieć, że Infolinia wspiera także inną sieć networkingową jaką jest Polish Cooperation Network http://uk.polishcooperation.net/. Celem PCN jest integracja organizacji polonijnych na świecie m.in. poprzez udostępnienie wielu darmowych narzędzi, np. do tworzenia stron internetowych i dzielenia się informacjami wewnątrz sieci.

Obecnie w sieci Infolinia.org mamy ponad 16 000 zarejestrowanych użytkowników, którzy napisali ponad 28000 postów na forum!


Sprawdź czy Twoje miasto znajduje się w naszym „Networku”, zapraszamy Cię do zapoznania się z Twoim lokalnym serwisem!

Wpisz twojemiasto.infolinia.org np. cardiff.infolinia.org i sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście! Jeśli Twój lokalny serwis nie ma administratora, może Ty chciałbyś podjąć wyzwanie? Możesz spróbować swoich sił wysyłając zgłoszenie wraz z CV na adres:

Wiosna 2012, czas na zmiany.

Infolinia zmienia swój wygląd! Nowy layout, pozytywne kolory, przejrzyste ikony, lepsza funkcjonalność serwisów, nowy serwer i zupełnie inne LOGO! Wprowadziliśmy wiele zmian, które usprawnią funkcjonalność niemal wszystkich naszych serwisów.

Witamy w nowej Infolinia.org! Mamy nadzieję, że nasz nowy wygląd sprawi, że korzystanie ze strony będzie sprawniejsze i przyjemniejsze.

Na tym nie koniec, wciąż pracujemy nad rozwijaniem serwisów i liczymy na Wasze wsparcie, opinie i komentarze.

Dzięki, że jesteście z nami!

Infolinia.org

  • Sonda
Jaki jest Twój ulubiony serwis w Infolinia.org?
Oceń artykuł
(głosów: 6, średnia ocena: 3,7)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa