Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Świat -> Brytyjska para książęca w roli pogodynek BBC

Brytyjska para książęca w roli pogodynek BBC

2012-05-10 19:39:32

Dość niecodziennych prowadzących miała czwartkowa prognoza pogody w BBC. Na 60. urodziny stacji w rolę pogodynek wcieliła się brytyjska para książęca: książę Karol i księżna Kamila.


, fot. openclipart

Para książęca przedstawiła warunki meteorologiczne w bardzo sprawny i zabawny sposób. Jako pierwszy zadebiutował książę Karol. Profesjonalizm prezentera podkreślił ciemny garnitur, krawat w paski oraz niebieska koszula. Pogoda dla Szkocji odczytana została w mistrzowski sposób. Uśmiech na ustach wywołał niekontrolowany komentarz podczas prezentacji z ust księcia Karola: "Kto do cholery pisze ten scenariusz?". Jednak powiedział to w tak ujmujący sposób, że jeszcze bardziej przychylił sobie sympatię widzów. Na koniec dodał: "Szykuje się chłody dzień z temperaturą 8 st. C i porywistym północno-wschodnim wiatrem. Dzięki Bogu, że nie jest to dzień wolny od pracy". Tuż po nim wystąpiła księżna Kamila, która wypadła w roli pogodynki również bardzo pozytywnie.

Ten niecodzienny sposób przeprowadzania pogody został przygotowany z okazji obchodów 60. lecia istnienia stacji BBC. Ujrzenie książęcej pary jako prezenterów i przekazanie prognozy pogody w ich wykonaniu to prawdziwy zaszczyt.


(elw)

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa