Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> SFI FOR – akcja charytatywna z Flashmobem

SFI FOR – akcja charytatywna z Flashmobem

2012-05-03 06:53:28

Zapraszamy na SFI FOR, który odbędzie się 11 Maja 2012 r., o godzinie 24.00, przed koncertem T.Love na Juwenaliach Uniwersyteckich (I dzień Juwenaliów). 

Reklama ogólnosieciowa

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego SFI to studenci posiadający wielkie serca. Poprzez projekt SFI For pragną pokazać, że w natłoku szkoleń dla społeczności uniwersyteckiej oraz skupianiu się na własnym otoczeniu, brakuje działalności charytatywnej.

W tym roku wsparcie otrzyma fundacja „Gajusz” budująca hospicjum dla dzieci nieuleczalnie chorych. SFI For powstało ponieważ jego członkowie wiedzą, jak bardzo istotnym jest, aby chore, osierocone dzieci nie zostały pozostawione bez opieki medycznej, socjalnej oraz pomocy zarówno materialnej jak i niematerialnej.

Główną zaletą projektu SFI For jest jego unikatowa forma - poprzez próbę pobicia rekordu Guinessa w zbiorowym tańcu układu znanego z piosenki zespołu LosDelRio -„Makarena”, SFI chce zaktywizować studentów do żywego zainteresowania problemem oraz  zwrócić ich uwagę na poruszaną akcję charytatywną. Próba pobicia rekordu świata zaplanowana jest na 11 maja, tuż przed występem zespołu T.Love, czyli na czas największej i najbardziej popularnej imprezy wśród studentów łódzkich uczelni - Juwenaliów Uniwersyteckich.

Czemu akurat ten termin?

„Juwenalia Łódzkie są niepowtarzalną okazją do wypromowania tego typu akcji, gdyż gromadzą się tam niemalże wszyscy studenci Uniwersytetu Łódzkiego i Medycznego oraz przejawiają podczas nich wyjątkową otwartość do podjęcia działań o charakterze bezinteresownym”- tłumaczy Wioleta Kacprzak, koordynator SFI For.

Członkowie SFI For mają nadzieję, iż stworzony podczas próby pobicia rekordu świata Flash-Dance, skutecznie zwróci uwagę na przedstawiony problem i zachęci zarówno społeczność studencką, jak i mieszkańców Łodzi do niesienia pomocy potrzebującym .

 https://www.facebook.com/events/177359815717383/


Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa