Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> 14 kilogramów amfetaminy w zbiorniku z olejem napędowym

14 kilogramów amfetaminy w zbiorniku z olejem napędowym

2012-04-24 17:48:44

W poniedziałek (23 kwietnia br.) funkcjonariusze z kłodzkiej Straży Granicznej zatrzymali kuriera, który przewoził w zbiorniku paliwa wypełnionym olejem napędowym około 100 tysięcy porcji narkotyku. Odbiorca pakunków podróżujących z Holandii również trafił w ręce policji.


Akcja rozegrała się w pobliżu byłego przejścia granicznego Boboszów - Dolni Lipka. Podczas rutynowej kontroli odkryto 28 szczelnie zamkniętych, profesjonalnie zabezpieczonych półkilogramowych worków z białym proszkiem. 32-letni kierowca działał wraz z 26-latkiem, czekającym na odbiór towaru. Obu mężczyznom grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

To nie jedyny ciekawy przypadek odkrycia narkotyków w rejonie wspomnianego przejścia granicznego. W styczniu br. zabezpieczono około 800 porcji amfetaminy i marihuany, ukrytej wśród produktów żywnościowych a dokładniej w bochenkach chleba. Celem podróży była Austria.

 

(elw)

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa