Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Awaryjne lądowanie w Gatwick

Awaryjne lądowanie w Gatwick

2012-04-16 19:35:05

W poniedziałek około 12:30 na lotnisku pod Londynem awaryjnie lądował airbus lecący do Orlando w USA. Na pokładzie było 312 osób.
Airbus linii Virgin Atlantic był zmuszony do awaryjnego lądowania w Gatwick dokładnie 20 minut po starcie. Przyczyną prawdopodobnie był pożar w ładowni. Na lotnisku w stan gotowości były postawione służby ratunkowe oraz straż pożarna. Znajdujący się na pokładzie wydobyli się z samolotu po specjalnych zjeżdzalniach. Sześć osób zatruło się dymem i otrzymało pomoc medyczną. Przez około godzinę pas startowy w Gatwick był zablokowany. Pasażerowie zostali poinformowani o opóźnieniach w lotach, które trwały do końca dnia.

Virgin Atlantic w oficjalnym oświadczeniu przeprosiło wszystkich za powstałą sytuację oraz poinformowało o zdarzeniu: „Z powodu problemów technicznych na pokładzie kapitan zdecydował, iż na wszelki wypadek należy jak najszybciej przeprowadzić ewakuację”.

 

(elw)

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa