Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> W londyńskim supermarkecie brud i myszy

W londyńskim supermarkecie brud i myszy

2012-04-13 07:25:22

Pod koniec marca zamknięto market Tesco w prestiżowej dzielnicy Londynu Covent Garden. Przyczyną była plaga myszy a także skażenie żywności – przekazuje Daily Mail.


Popularny i lubiany sklep wywołał wśród klientów prawdziwą falę oburzenia. Wielu z nich skarżyło się w ostatnim czasie na dolegliwości układu pokarmowego, ale nikt nie wiązał tego z zakupami przyniesionymi z Tesco. Służby sanitarne podczas przeprowadzanej kontroli odkryły w sklepie plagę myszy! Kiedy ta informacja została przekazana do wiadomości publicznej, przed sklepem zebrał się tłum – pisze Daily Mail. I nic dziwnego skoro oświadczenie wydane przez służby sanitarne brzmiało: „Poważne zanieczyszczenie odchodami zwierzęcymi w całym lokalu, brak rutynowej dbałości o czystość i ochrony sklepu przed gryzoniami”

Tesco przeprosiło swoich klientów, a także podjęło natychmiastowe działania aby naprawić problem i odbudować zaufanie osób codziennie robiących zakupy w tej sieci. Jak powiedział rzecznik supermarketu: „Wymagamy od naszych sklepów najwyższych standardów higieny i jesteśmy bardzo zatroskani z powodu tej sytuacji. Jesteśmy jednak przekonani, że to pojedynczy, odizolowany przypadek”.

 

(elw)

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa