Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> Wspólny projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wojsk Specjalnych

Wspólny projekt Uniwersytetu Jagiellońskiego i Wojsk Specjalnych

2012-04-12 08:53:14

W środę dowódca Wojsk Specjalnych gen. bryg. Piotr Patalong i rektor UJ prof. dr hab. Karol Musioł zawarli w Krakowie porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy żołnierzami Dowództwa Wojsk Specjalnych a kadrą dydaktyczną UJ w dziedzinie naukowo-badawczej i dydaktycznej.


Umowa dotyczy między innymi wspólnych badań naukowych, konferencji na tematy bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, prawa konfliktów zbrojnych czy reagowania kryzysowego. Żołnierze i pracownicy Wojsk Specjalnych nie tylko będą angażować się jako wykładowcy i eksperci, ale również będą mieli możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji na wybranych kierunkach Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Szczegółowy plan współpracy będzie ustalany indywidualnie na każdy rok akademicki. Do Dowództwa Wojsk Specjalnych w Krakowie należą jednostki GROM, Formoza, Nil, Agat i Jednostka Wojskowa Komandosów.

 

(elw)

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa