Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Leicester [zmień miasto]

Leicester -> Wielkanoc w Leicester

Wielkanoc w Leicester

2012-04-04 20:39:10

Reklama ogólnosieciowa

SPOWIEDŹ WIELKANOCNA W PONIEDZIAŁEK  od godz.15.00 -19.00 (przerwa w spowiedzi od 17-17.40) proszę nie odkładać spowiedzi na Wielki Czwartek i Piątek

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE -WIELKI CZWARTEK Dzień ustanowienia Najświętszego Sakramentu i Sakramentu Kapłaństwa. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 potem przeniesienie Najświętszego sakramentu do symbolicznej ciemnicy. W czasie śpiewu Chwała na wysokości grają organy i dźwięczą dzwony by potem zamilknąć aż do sobotniego Alleluja.

WIELKI PIĄTEK  Jedyny dzień w roku kiedy nie jest odprawiana Ofiara Mszy św. by w szczególny sposób skupić się na tej jedynej ofierze złożonej przez Chrystusa Pana na krzyżu. O godz. 18.00 Droga krzyżowa. Potem liturgia Wielkiego Piątku (liturgia słowa, adoracja krzyża, liturgia Eucharystii i przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu. Adoracja przy grobie dopóki będą wierni.

UROCZYSTOŚCI W TRIDUUM PASCHALNE CODZIENNIE WIECZOREM O GODZ. 18.00

WIELKA SOBOTA

Adoracja przy grobie Pańskim od godz. 10.00. Święcenie pokarmów Świątecznych od godz. 10.00, do godz. 13.30 co pół godziny O godz. 18.00 Liturgia Wielkiej Nocy ( Poświęcenie ognia,  liturgia Słowa, poświęcenie wody- odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, Msza św. rezurekcyjna i procesja wokół kościoła).

Wielkanoc- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. 8.45, 11.30

Poniedziałek Wielkanocny Msza św. o godz. 11.00 

-----W czasie święcenia pokarmów będą skarbonki przeznaczone na pomoc dla bezdomnych. Przekażemy te ofiary na działalność pani Izabeli Dąbskiej, która organizuje pomoc dla uzależnionych i bezdomnych Polaków.

MINISTRANCI I MINISTRANTKI HARCERKI I HARCERZY (na wartę przy Grobie Pańskim i procesję)  bardzo proszę o przybycie na triduum paschalne i dzieci na procesję w Wielką Sobotę

PARKOWANIE w wielką sobotę w czasie święcenia pokarmow proszę nie parkować przy Tesco tylko koło Mormonów. W zamian za to będziemy mieć dostęp do parkingu  w święta. W święta nie wolno parkować koło Mormonów. Prosimy by  nie rzucac niedopałków i innych śmieci w miejscach parkowania. Proszę się dostosować do wskazowek dla kierujących ruchem porządkowych.

Msze św. w Wielkanoc o godz.8.45 i 11.30,  nie będzie mszy św. wieczornej

PALMY I BARANKI Z CUKRU rozprowadzają dzisiaj przy wejściu do kościoła harcerze. Harcerstwo serdecznie dziekuje wszystkim za hojne poparcie.  Bog Zapłac   

zrodlo: Polska Parafia Leicester

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa