Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Birmingham [zmień miasto]

Birmingham -> Gangi opanują Birmingham?

Gangi opanują Birmingham?

2012-03-20 16:41:32

Siła gangów narkotykowych działających na terenie Wielkiej Brytanii jest coraz większa. Przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych porównują państwo nawet do najczarniejszych miejsc na mapie m.in. Meksyku.

 

 

„W wielu miastach na całym świecie są miejsca czy dzielnice, do których lepiej się nie udawać, gdzie kontrolę powoli przejmuje zorganizowaną przestępczość i sprzedawcy narkotyków. Przykłady można znaleźć w Brazylii, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, ale także w Wielkiej Brytanii: Birmingham, Liverpoolu i Manchesterze” - mówi prof. Hamid Ghodse przewodniczący komisji ONZ.

Problemem stały się również internetowe apteki, które docierając do swoich odbiorców oferują narkotyki. Utrzymujący się wysoki poziom zażywania kokainy nie wzbudza szczególnego poruszenia wśród Brytyjczyków. „Nieodpowiedzialne panikowanie” - tak w swoim raporcie skomentowało doniesienia centrum ds.walki z narkotykami Release.

 

Źródło: onet.pl


Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa