Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Ipswich [zmień miasto]

Ipswich -> O mieście Ipswich -> Rada podatkowe / budżet plany

Rada podatkowe / budżet plany

2012-02-18 21:19:33

Ipswich Borough Council planuje zamrozić swoją część podatku lokalnego dla mieszkańców Ipswich bez wpływu na frontowych usług.

Reklama ogólnosieciowa

Wnioski, które zostaną omówione przez pełne Rady w tym miesiącu, są zawarte w projekcie budżetu, który zostanie opublikowany dzisiaj. Propozycje budżetowe obejmują wsparcie dla lokalnej gospodarki i plany na przyciągnięcie nowych miejsc pracy. Istnieją również plany budowy pierwszych nowych mieszkań komunalnych dla ponad dwóch dekad i przynieść puste domy z powrotem do użytku.

Rada Kierownik David Ellesmere powiedział: "To nie było łatwe - jest to drugi rok z rządowych cięć wydatków, ale proponujemy oszczędności wynikające z racjonalizacji wysokości £ 1,47 mln i proponuje budżet dla wzrostu i zatrudnienia.".

Wśród planów są a £ 1,5 mln miejsc pracy i fundusz inwestycyjny umiejętności, pieniądze przynieść puste domy z powrotem do używania, inwestycje w nieruchomości rada-owned by kopnąć rozwój start i pieniędzy, aby budować nowe domy.


http://www.ipswich.gov.uk/site/scripts/news_article.php?newsID=949

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa