Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Ipswich [zmień miasto]

Ipswich -> Dickens w lecie!

Dickens w lecie!

2012-01-25 22:09:22

Przewodnik Ipswich Turystycznej i Centrum Informacji Turystycznej zorganizowaliśmy specjalny spacer z przewodnikiem dla upamiętnienia Karola Dickensa połączenia z Ipswich.

Reklama ogólnosieciowa

Spacer odbędzie się we wtorek 7 lutego w rocznicę urodzin wielkiego pisarza. Istnieje możliwość spacerowania z przewodnikiem, który wychodzi z Centrum Informacji Turystycznej w 2pm i godzina dziewiętnasta.

Zarówno spacer zakończy się w restauracji Arlingtons miasta na lekkie przekąski, gdzie jako dodatkowa funkcja Przewodnik będzie czytać krótki wybór odczytów z dzieł Dickensa, które w szczególności odnoszą się do Ipswich.

Koszt to 6 £ za spacer na osobę, która obejmuje napoje i czytania.

Dickens odwiedził Ipswich wielokrotnie jako młody reporter i funkcjonalny miasta i rozpoznawalnych znaków i budynków w jego pismach i powieści takich jak "Klubu Pickwicka" i "David Copperfield". Spędził także dobrze udokumentowane tu wakacje (przybywających przez rzekę na parowcu) i odwiedził miasto w swojej książce i wycieczki czytania.

Szczegółowe informacje o spacerach  z przewodnikiem, i rezerwacji, są dostępne w Centrum Informacji Turystycznej Ipswich, telefon 01473 258070, e-mail .


http://www.ipswich.gov.uk/site/scripts/news_article.php?newsID=926

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa