Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Felietony -> Dziennik Nuki. Wpis 7

Dziennik Nuki. Wpis 7

2011-12-08 18:20:20

Brr, byłam u fryzjera! Oj, sprawdziły się moje przewidywania. Pani zaniosła mnie (tak, tak, zaniosła, bo byłam w torebce) do fryzjera. Bardzo tego nie lubię, bo pani zostawia mnie tam na długi czas, a oni tam robią mi straszne rzeczy! Pani nie widzi i pozwalają sobie bardzo!.

Reklama ogólnosieciowa

Na początku - kąpiel, bardzo mocna, nie tak, jak mycie łapek po spacerze, potem suszenie taką ogromną suszarką, czesanie,obcinanie mojego ślicznego futerka, obcinanie pazurków i wyrywanie włosów z uszu! to było coś okropnego! Nie wiem, czy gdyby pani wiedziała, jak mnie męczą, czy byłaby taka spokojna! Nie wiem, jak jej przekazać, co oni tam mi robią! Chociaż pazurki to wiem, że trzeba obciąć i zawsze grzecznie stałam, gdy mi je obcinano. Zresztą, ja jestem w ogóle grzeczna przy zabiegach, tylko... czasem muszę cichutko popłakać. To silniejsze ode mnie.
 Pani już mi często ubiera tę pelerynkę, którą kupiła młoda pańcia. niespecjalnie ją lubię, ale sprawdza się, gdy pada deszcz - nie moknie mi futerko. Wiem, że nie przemoknę, teraz często pada deszcz, więc muszę uwazać na siebie.
Opowiem Wam trochę o moich pani i panu. On też chyba jest drapieżnikiem, jak ja, bo zjada dużo mięsa. Często dzieli się ze mną tym, co akurat je, więc wiem, co jada. A na talerzu ma to samo, co w mojej miseczce, więc prosty wniosek - pan jest tak samo drapieżnikiem, jak ja, prawda?
Pani czasem je to samo, ale często ma na talerzu jakieś niejadane rzeczy, więc nie wiem, do jakiej grupy panią zaliczyć. Ale jak szykuje w kuchni jedzonko dla pana, to wiem, że będzie i dla mnie! Dziś dostałam ugotowaną specjalnie dla mnie nogę z kurczaka; lubię takie dobre mięsko, potem pokazuję pani, jak mi smakowało: biorę miseczkę po mięsku i niosę do pokoju, pokazać pani, że było dobre. Pani wtedy się śmieje. Dziś też tak zrobię.
Idę jeść moje mięsko.

Nuka

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 3)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa