Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Finanse -> Przesłanie pieniędzy do Polski

Przesłanie pieniędzy do Polski

2011-11-26 21:22:20

Chciałabym poradzić, jak bezpłatnie i bezpiecznie można przesłać pieniądze do Polski.

Reklama ogólnosieciowa

Z własnego doświadczenia doradzam bezpłatne przesyłanie pieniędzy do Polski przez SPEED ALIOR. Dotyczy to ludzi, którzy mają konto w Anglii, internet i kogoś, kto ma konto w Polsce.

Wygląda to tak, że rejestrujemy się na stronie internetowej SPEED ALIOR Banku, po zarejestrowaniu się przekierowuje nas na stronę naszego banku w Anglii (np. u mnie to jest Lloyds) i tam rejestrujemy swoje konto do przelewu z karty - u mnie VISA. Pierwszy raz jest trochę roboty, bo trzeba podać hasła, zarejestrować kartę i zrobić przelew. Za drugim oraz następnym razem już tylko wpisuje się nr konta w Polsce i dane adresata przelewu oraz kwotę.

Za żadną operację się nie płaci. Nie jest to operacja ekspresowa, bo angielskie banki nie działają ekspresowo, płatność kartą - bo tak jest księgowana ta operacja w angielskim banku - w Anglii nie jest automatycznie księgowana i realizowana. Ja czekam od 1-3 dni na to, aby pieniądze były na koncie w Polsce. Bo na konto w Polsce, w Alior Banku (na które wysyłam pieniądze) pieniądze są księgowane ekspresowo. po kilku minutach. Tak, że czekam tylko na operację ze strony angielskiego banku.

Polecam, bo sama sprawdziłam, jest to bezpłatne i pewne.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa