Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Kubica na celowniku Ferrari!

Kubica na celowniku Ferrari!

2011-11-19 09:47:50

Wszystko wskazuje na to ze powrót na tor Polaka znacznie się opóźni. Rehabilitacja przebiega prawidłowo jednak zdrowie Roberta nie wygląda tak dobrze, jak oznajmiali to lekarze. Opóźnienie może spowodować że nasz rodak znajdzie zatrudnienie w Ferrari.

Wciąż jednak nie jest znana data, kiedy sympatyczny krakowianin wróci do Formuły 1. Po ogromnych obrażeniach wielu powątpiewa czy zdoła w ogóle zasiąść za sterem bolidu. Jednak wszystko wskazuje na to że po raz kolejny Kubica utrze nosa niedowiarkom i choć będzie to trochę później pokaże sympatykom wyścigów że nadal jest jednym z największych talentów w padoku. Właściwy trening fizyczny Robert ma rozpocząć już w przyszłym miesiącu. Wciąż przed nim jednak daleka droga do powrotu. Najprawdopodobniej na testy będzie gotowy dopiero w środku sezonu, a może nawet dopiero na ostatnie trzy wyścigi w przyszłym sezonie. 

Przerwę w startach aż do 2013 roku Robert mógłby wykorzystać na pełne przygotowania i powrót do jazdy w zdecydowanie lepszym stanie fizycznym. Późniejszy powrót może być także bardzo korzystny dla samego zainteresowanego. Spowoduje bowiem ze obecny kierowca Lotus-Renault będzie głównym rozdającym karty w 2013 roku, jeśli chodzi o obsadę miejsc w zespołach. Największe gwiazdy Formuły 1 są zobowiązane kontraktami, wobec czego kluczowym wzmocnieniem może być dla wszystkich zespołów właśnie Kubica. 

Z czołowych kierowców wolnym w 2013 roku pozostanie Lewis Hamilton, ale będą również dwa wakaty do obsadzenia - w Red Bullu i w Ferrari. Zwłaszcza ten drugi team jest mocno zainteresowany krakowianinem. Włodarze włoskiej stajni zaoferowali Kubicy jazdy testowe w przyszłym roku. Polak mógłby przygotowywać się, jeżdżąc dwuletnim bolidem Ferrari, co pozwoliłoby tym samym ominąć zakaz testów w czasie sezonu. We Włoskim teamie doszli bowiem do wniosku, że jeśli chcą podnieść poziom zespołu muszą wymienić drugiego kierowcę.http://goniec.com

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa