Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> PRACA, PRACA, PRACA

PRACA, PRACA, PRACA

2011-11-17 10:56:16

 

W okresie świątecznym wzmaga się ilość ofert na rynku pracy sezonowej, dla szukających pracy nawet tych wszystkich bez wielkich kfalifikacji i dobrej znajomości języka  to dobry okres aby się gdzieś załapać a czasami nawet znaleźć posadę na dłużej.

 

 

 

Przepatrzyliśmy nasz rodzimy rynek pracy i mam dla Państwa kilka ofert 

W okresie świątecznym brytyjscy pocztowcy muszą dostarczyć ponad 130 mln przesyłek dziennie, czyli dwukrotnie więcej niż w normalnym okresie. W tym roku Royal Mail zamierza zatrudnić ok. 18 tysięcy pracowników tymczasowych. Praca czeka niemal na każdym stanowisku od administracji po roznoszenie przesyłek.

Oferty zatrudnienia tymczasowego dostępne są od połowy listopada do początku stycznia 2012 roku.

Aplikację można pobrac ze strony poczty www.royalmail.com/jobs-home-page/xmas

Jeśli chodzi o pracę w poszczególnych częściach Wielkiej Brytanii, to prawie 1000 osób znajdzie pracę w samym Londynie. W regionie North West - 1500, w South East, South West, Thames Valley i North East zatrudnienie znajdzie ok. 2000 osób. Natomiast w Midlands ok. 3000. 

W Szkocji przewidzianych zostało 2000 stanowisk tymczasowych, w Walii 1000, a w Irlandii Północnej 400.Pomimo dużego zainteresowania pracą, - do chwili obecnej aplikację złożyło już prawie 80 tys. osób, czyli o 10 tyś więcej niż przed rokiem, w dalszym ciągu można aplikować o wybrane stanowisko.

Agencje pracy również mają wiele ofert. Zgłosiła sie do nas FIRST PRESONEL, która poszukuje osób na do pracy w magazynach ( okolice Birmingham) przy pakowaniu, zbieraniu, wysyłaniu zamowien. Agencja zapewnia, że stawki godzinowe będą wysokie oraz istnieje możliwośc pracy w dodatkowych godzinach. Wszystkich zainteresowanych z OKOLIC BIRMINGHAM i WEST MIDLANDS prosimy o kontakt z L.A. TRANSPORT 07812027468.

 

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa