Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Ipswich [zmień miasto]

Ipswich -> Galeria naszego miasta -> Czy ich pamiętamy!!

Czy ich pamiętamy!!

2011-11-15 23:39:06

Około 220 uczniów przyczyniły się do znaku 11-11-11-11 jak Ipswich dołączył całego kraju w pamięci o tych, którzy stracili życie w czasie wojny.

Reklama ogólnosieciowa

Obchodów Armistice Day rozpoczęła z dziećmi r. krzyże na każdym z grobów wojennych w Fields of Honor na Starym Cmentarzu. Dołączył do nich prezydent Ipswich, radny John Le Grys, a zastępca burmistrza, radnego Roger Fern, liderów społeczeństwa obywatelskiego, organizacji kombatanckich, Standardy i członków społeczeństwa.

 

Gdzie indziej w mieście, rakiety oznaczone na początku cisza tradycyjnych dwóch minut na 11am. Obywatele przestali pamiętać o tych, którzy złożyli najwyższą ofiarę. To było 93 lat temu, że broń zamilkła na froncie zachodnim z okazji zakończenia pierwszej wojny światowej.

 

W niedzielę, personel, weterani, liderów obywatelskiej, standardy, lokalnych organizacji, kadeci i członków społeczeństwa zbierze przed Cenotaph w Christchurch Park na 10:50 dla rocznego Pamięci w niedziele.


http://www.ipswich.gov.uk/site/scripts/news_article.php?newsID=879

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa