Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Wielka Brytania unowocześni armię

Wielka Brytania unowocześni armię

2011-11-04 09:18:02

Podczas wizyty w brytyjskiej siedzibie koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin w Bedford, premier David Cameron i sekretarz obrony Philip Hammond oznajmili, że rząd Wielkiej Brytanii przeznaczy dodatkowy miliard funtów na unowocześnienie pojazdów opancerzonych.

 

Ma to wydłużyć ich należyte funkcjonowanie aż do roku 2040, a nawet dłużej. - Będące kluczowym krokiem w kierunku wypełnienia założeń (programu) Future Force 2020 unowocześnione (pojazdy opancerzone) Warriors dadzą dowódcom i ich żołnierzom większą elastyczność i siłę ognia. To fantastyczna wiadomość nie tylko dla armii, bo reprezentuje też wzrost w brytyjskim przemyśle: utrzymanie prac, umiejętności i możliwości brytyjskiego sektora pojazdów opancerzonych - stwierdził sekretarz obrony Philip Hammond. Firma Lockheed Martin była jedyną, która pozostała w przetargu o wykonywanie zleceń dla brytyjskiej armii. Grupa BAE Systems została odrzucona wcześniej przez brytyjskiego ministra obrony./ WPROST.PL

 

http://polishexpress.polacy.co.uk/

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa