Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Birmingham [zmień miasto]

Birmingham -> Nowy administrator bham

Nowy administrator bham

2011-10-22 15:43:14

birmingham.infolinia.org - kto zna ten adres ?

- no właśnie... wszyscy mieszkańcy Birmingham i okolic zdominowani jesteśmy przez jeden i tylko portal polonijny. Nie musi tak być zapraszam wszystkich do poszerzania horyzontów z dość już wiekową, jednak zakurzoną i gdzieś zapomnianą "infolinią.org"...

 

Reklama ogólnosieciowa

Portal ma trochę  stare oblicze jednak robimy wszystko, aby przyodziać go w nowe, atrakcyjne szaty - prace trwają... Już nie długo: polepszona funkcjonalności, dodatkowe możliwości i face lifting to tylko niektóre z wdrażanych usprawnień.

Zapraszamy wszystkich już dziś do tworzenia naszej wspólnej regionalnej strony w WEST MIDLANDS...

- mamy wiele zalet i zupełnie inne podejście do tworzenia portalu społecznościowego niż nastawione na zysk i wyrastające jak grzyby po deszczu serwisy polonijne.

- darmowy katalog firm, darmowe ogłoszenia, możliwości dodawania artykułów przez internautów, zdjęć, newsów, informacji o wydarzeniach w kalendarzu.

- wystarczy lekko sie zagłębić a już od razu zostaniecie pochłonięci przez masę możliwości drzemiących na wyciągnięcie ręki w www.birmingham.infolinia.org.

 

Liczę na wszystkich Was drodzy internauci, że razem z Waszą pomocą będziemy mogli stworzyć nową jakość w obszarze wirtualnej POLONII w BIRMINGHAM Dlatego od listopada podejmuję na swoje barki misje a zarazem zaszczyt zarządzania i tworzenia portalu w BIRMINGHAM. Prowadzę już rozmowy z kilkoma lokalnymi firmami mam nadzieje, że w niedługiej przyszłości będziecie mogli zobaczyć znaczek naszej strony w różnych miejscach naszego miasta. Czego sobie i Wam życzę.

 

pozdrawiam i zapraszam do współpracy

emil - admin

[email protected]

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 1)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Write captcha code*

Username:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa