Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Reading [zmień miasto]

Reading -> Po pracy -> Konkurs na blog

Konkurs na blog

2011-10-19 16:09:25

Ludzie piszą blogi z opisami miejsc jakie widzieli i zwyczajów angielskich. Jest ich wiele i często zawierają ciekawe informacje, nie takie jak w przewodnikach, ale trafne obserwacje Polaków, którzy często zauważają więcej i inaczej postrzegają Anglię.

Zgłaszajcie swoje blogiZgłaszajcie swoje blogi, fot. fetica


 

Reklama ogólnosieciowa

Jednym z takich blogów jest kontrowersyjny Funciak http://funciak.blox.pl/html, który opisuje wulgarnie i z sarkazmem, acz trafnie czasem, Polaków na emigracji.

Jest tez blog http://reading-berkshire.blogspot.com/ z info o wydarzeniach kulturalnych, i wszystkim co widać i słychać w Reading. 

Jednym z moich ulubionych jest http://zwiedzaniewyspy.blox.pl/html, blog o miejscach w Anglii na całej wyspie, wartych zobaczenia. Może ktoś z Was pisze bloga i chce go wypromować za pomocą reading.infolinia.org?

Pochwalcie się i przesyłajcie wasze blogi na adres: [email protected]. Najlepsze blogi i urywki postów będą opublikowane na naszej stronie. Czas start! Koniec terminu nadsyłania blogów: 1 listopada. Wyniki 3 listopada 2011.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Write captcha code*

Username:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa