Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Ukradła 90 tysięcy funtów i uniknęła więzienia

Ukradła 90 tysięcy funtów i uniknęła więzienia

2011-09-10 09:58:18

Sprzątaczka ukradła biżuterię wartą ponad 90 tysięcy funtów, jednak udało jej się uniknąć więzienia, bo jest samotną matką. Barbara K. zabrała biżuterię z domu ministra Charlesa Hendry'ego, należącą do jego żony Sallie.

Polka była zatrudniona przez małżeństwo od stycznia do października ubiegłego roku i zajmowała się sprzątaniem ich mieszkania. Kobieta przyznała się do winy.
Przed sądem zeznała, że kradzież wynikała z jej problemów finansowych i że musiała jakoś wiązać koniec z końcem. Według jej deklaracji wzięła do swojej kieszeni tylko 6 tysięcy funtów. Kilka ze skradzionych przedmiotów pojawiło się później w Internecie i w londyńskich lombardach. Jednak zdecydowana większość biżuterii nie została zwrócona właścicielce. Kuligowska została skazana na 12  miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i 60 godzin pracy bez wynagrodzenia. Tak łagodny wyrok sędzia uzasadnił samotnym macierzyństwem Polki.

 

 

http://polishexpress.polacy.co.uk

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa