Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> The Best of Polish Awards

The Best of Polish Awards

2011-09-08 14:02:02

 

Już w tym tygodniu rozpocznie się jedyny w swoim rodzaju konkurs – The Best of Polish Awards, którego celem jest wyłonienie, promocja oraz nagrodzenie najbardziej inspirujących przejawów polskiego życia na Wyspach. Nominacje oraz nagrody będą przyznawane na podstawie głosów oddawanych przez członków polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii.

, fot. Kontakt Mobile

Reklama ogólnosieciowa

 

W ramach konkursu The Best Polish of Awards wytypowane zostaną ciekawe i warte poznania polskie miejsca, projekty, wydarzenia, organizacje, firmy czy osobowości. Ostateczna lista kategorii będzie tworzona w ścisłej współpracy z przedstawicielami brytyjskiej Polonii.

Nagrodzone zostaną te nominacje, które zdobędą najwięcej przychylnych głosów. W pierwszej kategorii w konkursowe szranki staną znane i cenione polskie miejsca w Wielkiej Brytanii.

Inicjatorem konkursu jest Kontakt Mobile, operator dedykowanej Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii usługi tanich połączeń telefonicznych.

Aby dotrzeć do możliwie szerokiej publiczności, organizatorzy konkursu zdecydowali się wykorzystać popularne wśród Polaków na Wyspach media społecznościowe. Zarówno nominacje w poszczególnych kategoriach, jak i samo głosowanie zostanie przeprowadzone przy pomocy fan page’u na portalu społecznościowym Facebook.

Czwórka wytypowanych przez fanów profili kandydatów, które ‘polubi’ najwięcej osób, przejdzie do drugiego etapu konkursu, a informacje na ich temat pojawią się na specjalnie stworzonym w tym celu blogu. Ostateczne głosowanie, które wyłoni zwycięzcę w określonej kategorii, również odbędzie się na Facebooku. Tytuł The Best of Polish Awards oraz nagroda główna zostaną przyznane nominowanemu projektowi, który uzyska najwięcej „lajków” od facebookowiczów.

Wszyscy kibicujący przejawom polskiego życia na Wyspach będą mogli uzyskać więcej informacji o nominowanych na blogu konkursowym – http://kontaktmobile.wordpress.com/, a także śledzić przebieg konkursu na Facebooku – Facebook.com/kontaktmobile oraz Twitterze – www.twitter.com/kontaktmobile. Każdy głos w konkursie ma znaczenie, warto więc wziąć w nim udział i przyczynić się do wygranej swojego faworyta.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa