Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro

Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro

2011-09-07 00:52:07

Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro to nieuniknione następstwo udanego projektu jakim jest Edukacyjne Spotkanie Allegro. Dotychczas terytorialnie ograniczone do Polski, od teraz dostępne również dla Allegrowiczów prowadzących swój biznes poza granicami kraju.

Reklama ogólnosieciowa

W minionych latach odwiedziliśmy niemalże każdy zakatek naszego kraju. Mowa tu zarówno o miastach powiatowych w ramach Akademii Biznesu Internetowego , jak i miastach wojewódzkich, gdzie odbywają się Edukacyjne Spotkania Allegro. Nie mogło jednakże ujść naszej uwadze stale rosnące zainteresowanie sprzedażą internetową wśród naszych użytkowników mieszkających na stałe bądź tymczasowo za granicą. Postanowilismy, że odpowiedzią na to będą właśnie Polonijne Edukacyjne Spotkania Allegro.

PESA, bo tak w skrócie nazywamy Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro, składa się z jednodniowego bloku szkoleniowego, podczas którego będziecie mieli okazję wziąć udział zarówno w wykładach i panelach dyskusyjnych prowadzonych przez kadrę najlepszych wykładowców współpracujących z nami od wielu lat, jak też case study, podczas których w praktyczny sposób podejdziemy do problemów, z którymi boryka się każdy, kto prowadzi swój biznes w oparciu o sprzedaż w Internecie.

PESA odbywa się cyklicznie w większych ośrodkach polonijnych, zapewniając Wam łatwy dostęp do naszych ekspertów, a także oferując gotowe ścieżki wiedzy e-commerce.

Tym razem mamy przyjemność zaprosić Państwa 2 października (niedziela) do hotelu w stylu Art Deco. Thistle Marble Arch Hotel Bryanston Street London W1H 7EH

Polonijne Edukacyjne Spotkanie Allegro nie jest szkoleniem darmowym. Koszt uczestnictwa to 60 zł brutto. W tej cenie gwarantujemy Wam pełen dzień wypełniony atrakcyjnymi zajęciami, catering na miejscu, a także pakiet materiałów drukowanych.

 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na www.pesa.eduinvest.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa