Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Uratowana przez suszarkę

Uratowana przez suszarkę

2011-08-31 08:21:29

72-letnia Karin Koellner uszła z życiem tylko dzięki temu, że znajdowała się pod ogromną suszarką, w momencie, gdy dach zakładu fryzjerskiego zawalił się.

Kobietę uratowało to, że podczas robienia trwałej, fryzjerka skierowała ją pod pokaźnych rozmiarów suszarkę, która w momencie wypadku spełniła rolę kasku ochronnego. Nie przeczuwająca niczego kobieta w momencie katastrofy  siedziała pod aparatem, nuciła wesołe melodie i obmyślała, co ugotuje na kolację. Z powodu hałasu, jaki wydawała maszyna, nie słyszała nawet, co się stało. Dopiero pojawienie się strażaka i widok budynku, który wyglądał, jakby wybuchła w nim bomba, uświadomiło klientce co się stało. Właściciel zakładu nie rozumie, dlaczego doszło do katastrofy.  Dach bowiem był wymieniany siedem lat wcześniej. Na szczęście jednak w wypadku nikt nie ucierpiał. A dzięki zdarzeniu wiadomo, że najbezpieczniej w każdym zakładzie fryzjerskim jest... pod suszarką.

 

 

 

http://polishexpress.polacy.co.uk

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa