Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Sport -> UEFA przerażona polskimi kibicami

UEFA przerażona polskimi kibicami

2011-07-28 09:44:17

Problemy z zarządzaniem tłumem fanów podczas przyjacielskiego meczu pomiędzy Polską a Francją, wywołały lawinę pytań dotyczących bezpieczeństwa kibiców podczas Euro 2012.


Mecz odbył się na nowym stadionie Legii w Warszawie, mimo iż pierwotnym miejscem spotkania miał być Gdańsk. Świadkowie twierdzą, iż stewardzi i policja ignorowali apele fanów, którzy nie znali obiektu, czekali na wejście nawet 45 minut, walczyli z zacinającymi się bramkami do biletów. Tłum stawał się coraz bardziej sfrustrowany. Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka PZPN, przyznaje, że niektóre bilety nie były odczytywane przez bramki automatyczne, jednak problem polegał także na tym, że polscy kibice nie są przyzwyczajeni, by przyjść się na miejsce spotkania odpowiednio wcześniej. Poza tym na meczu pojawiły się grupy pijanych ludzi, wielu z nich nie miało ze sobą dowodów osobistych. „To wszystko zablokowało wejście dla osób z prawidłowymi identyfikatora i biletami. Mimo to nie twierdzę, że pozostajemy bez winy’ – twierdzi rzeczniczka.polishexpress.polacy.co.u


Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa