Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Felietony -> Promy alternatywą dla odwołanych lotów

Promy alternatywą dla odwołanych lotów

2011-05-26 07:34:01

W Wielkiej Brytanii rośnie liczba odwołanych lotów. Z powodu wulkanicznego pyłu na szkockich lotniskach utknęło już tysiące pasażerów. W ciągu najbliższych dni jedynym sposobem na wydostanie się z Wysp Brytyjskich może okazać się podróż promem.Chmura pyłu po wybuchu islandzkiego wulkanu unieruchomiła dziś większość lotnisk w Szkocji i północnej Anglii. Samoloty nie odlecą min. z Edynburga, Glasgow i Newcastle. Wulkaniczny pył nad Europą nie ma jednak wpływu na transport morski. Linie promowe DFDS Seaways zapowiadają pełną gotowość na wypadek zwiększonej liczby pasażerów na trasie Dover-Dunkierka-Dover. Osoby podróżujące do Wielkiej Brytanii nadal mogą zarezerwować bilety na rejs promem linii.

Mimo chmury wulkanicznego pyłu wszystkie promy na linii Dover-Dunkierka kursują punktualnie - mówi Piotr Szewcow z DFDS Seaways.

Jest to szczególnie ważne dla osób planujących wyjazd lub przyjazd do Wielkiej Brytanii w nadchodzący długi weekend. Podróż promem może być jedyną gwarancją, że nie spędzą wolnych dni na lotnisku - dodaje Szewcow.

Cena biletu na trasie Dunkierka-Dover dla samochodu osobowego i do 4 pasażerów to 25 funtów. Rezerwacje dokonane przed 28 maja obejmuje dodatkowa zniżka w wysokości 10 funtów.* Promy linii DFDS Seaways obsługują tylko ruch samochodowy

 


 


 


 

http://elondyn.co.uk

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa