Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Wzrost ilości kradzieży

Wzrost ilości kradzieży

2011-03-12 14:31:13

Dane są mało optymistyczne: jedno włamanie przypada na jedną minutę każdego dnia.Wprawdzie przestępczość w Wielkiej Brytanii spada, lecz liczba kradzieży zwiększa swoją częstotliwość. Obecnie mamy do czynienia z zatrważającą ilością włamań. Rocznie ma miejsce nawet do 710,000 tego typu przestępstw. Zanotowano ogólny spadek przestępczości: o 5% spadła liczba ofiar przemocy, kradzieży kieszonkowej o 18%, samochodowej 15%, a przejawów wandalizmu - o 7%.

Wypadałoby się cieszyć z powyższych danych, jednak niepokojący jest fakt, że wciąż odnotowuje się wzrost ingerencji we własność prywatną, w wyniku czego mieszkańcy Wielkiej Brytanii czują się coraz mniej bezpiecznie w swoich domach. O 9% wzrosła liczba włamań do posiadłości prywatnych, jednak policja ma coraz mniejszy udział w chwytaniu złodziei, pokrzywdzeni właściciele coraz rzadziej proszą ją o pomoc, bo nie wierzą w skuteczność jej metod. 

 

http://polishexpress.polacy.co.uk

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa