Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Prasa Polonijna -> Czy to bohaterski polski imigrant?

Czy to bohaterski polski imigrant?

2011-02-23 09:27:30

Policja poszukuje mężczyzny, który usiłował zatrzymać sprawców napadu na sklep jubilerski w Peterborough. Według świadków mógłby on być polskim imigrantem.

W miniony piątek ok. godz. 11.00 do jednego ze sklepów jubilerskich w Peterborough weszli dwaj młodzi mężczyźni. Jeden z nich zwrócił się do sprzedawcy, mówiąc, że chciałby sprawić prezent swojej dziewczynie. Kiedy jubiler pochylił się nad gablotą, otrzymał cios kolbą pistoletu w głowę, zdołał jednak wszcząć alarm, zmuszając napastników do ucieczki. Ci zdołali ukraść jedynie garść łańcuszków.

Kiedy uciekający rabusie wybiegli na ulicę, ścigający ich sprzedawca zaalarmował przechodniów. Kilka osób rzuciło się w pogoń za uciekinierami. Jednemu z nich, około 20-letniemu mężczyźnie, udało się pochwycić jednego z napastników. Mimo że ten celował do niego z pistoletu, usiłował go przytrzymać. W końcu rabusiowi udało się uciec, wypuścił jednak z ręki broń. 

Policja poszukuje zarówno obu sprawców napadu, jak i przechodnia, który ryzykując życie, starał się pomóc w ujęciu sprawców. Niestety, w momencie przybycia policji na miejsce zdarzenia, już się stamtąd oddalił. Osoby będące świadkami zdarzenia twierdzą, że mógł on być Polakiem.

 

http://goniec.com

 

Reklama ogólnosieciowa

Artykuł pochodzi z:
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa