Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Policja tropi gangi podrabiające bilety

Policja tropi gangi podrabiające bilety

2011-02-19 17:17:21

Zespół złożony z trzydziestu sześciu detektywów specjalizujących się w zwalczaniu zorganizowanej przestępczości rozpracowuje międzynarodowe gangi zajmujące się fałszerstwem i rozprowadzaniem podrobionych biletów na igrzyska olimpijskie w Londynie.Po raz pierwszy w historii do walki z fałszerzami biletów powołano specjalny zespół policyjny. W wyniku przeprowadzanych akcji aresztowano już 36 osób.

Oficjalna dystrybucja biletów na IO rozpocznie się 15 marca. Do publicznej sprzedaży trafi 6,6 mln biletów. Najtańszy będzie kosztował 20 funtów, najdroższy - na najlepsze miejsca podczas ceremonii otwarcia - 2012 funtów, czyli ponad 9000 tysięcy złotych. Kolejne dwa miliony wejściówek trafi do sponsorów, londyńskiego komitetu organizacyjnego, narodowych federacji i komitetu olimpijskiego.

"Nie mówimy o drobnej przestępczości, a o zorganizowanych gangach fałszerzy i koników, nielegalnych stronach internetowych. Mówiąc szczerze nie jesteśmy w stanie wykryć wszystkich nielegalnych biletów, ale robimy, co w naszej mocy, by wyeliminować jak najwięcej takich przestępstw" - powiedział szef londyńskiej policji Nick Downing.


http://elondyn.co.uk


Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa