Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Facebook oferuje zniżki

Facebook oferuje zniżki

2011-02-15 20:44:03

Użytkownicy Facebooka będą mogli otrzymywać specjalne oferty i zniżki, dzięki nowej funkcji telefonu komórkowego, którą obsługuje Facebook.Nowa aplikacja o nazwie „Places Deals” ma za zadanie łączyć ludzi z okazjami i zniżkami znajdującymi się w różnych miejscach oraz rozpowszechniać rabaty na wszystkich użytkowników usługi. Starbuck, Debenhams i Argos są wśród wielu marek, które opracowały swoją ofertę zniżkową wraz ze współpracą z portalem społecznościowym.

Joanna Shields, wiceprezydent kampanii „Place Deals” w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji powiedziała: „Wszyscy kochamy okazje, więc jeśli szukasz specjalnej oferty w swojej ulubionej restauracji bądź interesują cię zniżki w sklepach, wszystko to możesz znaleźć w naszej ofercie. Facebook jest siecią krążącą wokół ludzi, polega na wymianie doświadczeniem osobistych, a ta oferta będzie tylko tego przedłużeniem”.
Usługa została już uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w listopadzie, a nagrody i zniżki są już dostępne w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech i Francji.

Usługa może być również wykorzystywana przez przedsiębiorstwa jako link do połączenia się z organizacjami charytatywnymi, np. osoba zarejestrowana w sklepie Argos będzie mogła oddać symbolicznego funta darowizny przez spółkę Teenage Cancer Trust.

http://polishexpress.polacy.co.uk

 

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa