Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Stevenage [zmień miasto]

Stevenage -> Zamiast bezrobocia - własny biznes

Zamiast bezrobocia - własny biznes

2011-02-12 23:00:10

http://polishexpress.polacy.co.ukCo raz więcej Polaków na Wyspach decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast rejestrować się w bazie danych jako bezrobotny i długo oczekiwać na pracę, wolą zaryzykować i zrobić coś na własną rękę.

Jak twierdzą, decyzja o własnym biznesie niesie wiele korzyści, daje możliwość podejmowania niezależnych decyzji, samorealizacji oraz wyższych zarobków. Prawie 70 proc. naszych rodaków chciałoby założyć własną firmę. Najbardziej przedsiębiorczymi Europejczykami są jednak mieszkańcy Danii - 89 proc., Francji - 79 proc. oraz Wielkiej Brytanii - 74 proc. Najczęściej na otworzenie własnego biznesu decydują się osoby młode. Oprócz zbędnych formalności dużą przeszkodą w realizacji nowego pomysłu jest brak wystarczającego kapitału. Dlatego też bardzo często decydują się na pomoc ze strony Unii Europejskiej.

 

Reklama ogólnosieciowa

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa